Kde se potkáme


Nejbližší akce

Natočila jsem webinář pro SEDUO
CO SE V MLÁDÍ NAUČÍŠ, V BYZNYSU ZAPOMEŇ

Nevím, co říkali doma vám, ale mě kladli na srdce některý věci, co už dneska fakt nefungujou.

Teď se nějakou chvíli na společných akcích neuvidíme, ale o to větší to bude fičák, až to zase bude možné.

20.3. Mám byznys a co dál
Podnikavé ženy z Pardubického kraje

28.3. Equal Pay Day
Mentoring - přesunuto na 7.11.

27.3. INICIO
Hodnocení podnikatelských záměrů

8.4. Byznysplán na jednu stránku
Břeclav

15.4. Myslete jako podnikatel
aneb Jak přesvědčit šéfa o svém nápadu

24.3.- 24.4. T-Mobile Rozjezdy
člen poroty

23.4. Konference Ženy v byznysu
workshop Jak na byznysplán

14.5. Workshop Příprava byznysplánu
Technologické centrum, Hradec Králové


 

CHYSTÁTE U VÁS AKCI?
A CO TŘEBA ...

Autorské čtení A BESEDA na téma Jak podnikat a nezbláznit se

... to, že jsem napsala knížku, považuji stále za neuvěřitelné a mám z toho radost. Ještě větší radost mám, když mi lidi píší, že se u knížky smějou nahlas, ale že tam našli taky užitečný rady. Autorské čtení je vždycky zábava pro mě, ale kupodivu i pro posluchače. Baví mě povídat si s vámi.


Workshop Rozjezd podnikání
od nápadu k byznysu

Byznysplán vidím jako šest jednoduchých bodů CO, KOMU, PROČ, ZA KOLIK, JAK VYDĚLÁM A KUDY NA TRH. Z workshopu se vrátíte domů s chutí pustit se do toho a akčním plánem rozjezdu vašeho byznysu mimochodem už máte průvodce
rozjezdu podnikání Od nápadu k podnikání?


Work-life balance aneb všichni jsme jenom lidi

Všichni o něm mluví, ale nikdo ho neviděl, protože work-life balance neexistuje. Buď jste normální člověk – žena nebo muž a snažíte se vybalancovat svůj život jak nejlíp dovedete, ale stejně to úplně na 100% nejde, anebo jste robot, případně pan nebo paní perfektní – všechno stíháte, ale ruku na srdce – úplně šťastný nejste a jednoho dne vám rupnou nervy. Prošla jsem si snahou vybalancovat svůj život a vlastní životní zkušeností jsem dospěla k závěru, že člověk prostě může balancovat jak nejlépe to dokáže a tak je to pro mě fajn. Mimo jiné o tom píšu v tomhle článku "Nakonec nás trumfne sexbomba s kupovaným cukrovím.
 

WORKSHOP MÁM BYZNYS
A CO DÁL

Rozjeli jste byznys, máte super produkt nebo službu ... a co dál, za kolik prodávat, jak si říct o peníze, kde najít zákazníky, prostě jak to nakopnout ještě víc protože produkt je fajn, ale je potřeba to prodat ... četli jste článek na blogu?


Workshop Jak se jedná
s investorem

Vstup investora obnáší řadu kroků včetně úvodního „namlouvání“, indikativní nabídky, term sheetu, due diligence, jednání o obchodní struktuře vstupu investora a dojednání podmínek ve smlouvě. Ve fázi „namlouvání“ a jednání je pár momentů, které jsou pro fungování vztahu s investorem klíčové. Je dobré vědět, které to jsou, protože štěstí přeje připraveným. Už jste si stáhli "Rady a tipy jak jednat s investorem?


Stačí napsat, jakou akci u vás chystáte. Těším se na viděnou.