Kde se potkáme


Nevím, co říkali doma vám, ale mě kladli na srdce některý věci, co už dneska fakt nefungujou.

Workshop Příprava byznysplánu
Technologické centrum, Hradec Králové
termín bude upřesněn

26.6. INICIO
Hodnocení podnikatelských záměrů

5.8. Myslete jako podnikatel Topvision
aneb Jak přesvědčit šéfa o svém nápadu

16.9. Mám byznys a co dál
workshop, Břeclav

9.10. Konference Ženy v byznysu
workshop Jak na byznysplán

7.11. Equal Pay Day
Mentoringové kulaté stoly

CHYSTÁTE U VÁS AKCI?
A CO TŘEBA ...

Jak získat ve firmě nové nápady

Teď je ten správný čas dát u vás ve firmě lidem jasně najevo, že ten, kdo přijde s nápadem nebude za „prudiče a potížistu. Je čas na intrapreneurship neboli podnikání uvnitř firmy? ALE, aby intrapreneurship fungoval, je potřeba „nalajnovat hřiště“, vymezit mantinely, umět argumentovat, testovat předpoklady, hodnotit rizika a prezentovat nápady tak, aby neskončily na firemním smetišti dávno zapomenutých příležitostí. Napsala jsem k tomu pár tipů.

A tady je skečnoutový záznam mé přednášky pro Konica Minolta
díky Beata Brosková


Workshop Rozjezd podnikání
od nápadu k byznysu

Byznysplán vidím jako šest jednoduchých bodů CO, KOMU, PROČ, ZA KOLIK, JAK VYDĚLÁM A KUDY NA TRH. Z workshopu se vrátíte domů s chutí pustit se do toho a akčním plánem rozjezdu vašeho byznysu mimochodem už máte průvodce
rozjezdu podnikání Od nápadu k podnikání?


Work-life balance aneb všichni jsme jenom lidi

Všichni o něm mluví, ale nikdo ho neviděl, protože work-life balance neexistuje. Buď jste normální člověk – žena nebo muž a snažíte se vybalancovat svůj život jak nejlíp dovedete, ale stejně to úplně na 100% nejde, anebo jste robot, případně pan nebo paní perfektní – všechno stíháte, ale ruku na srdce – úplně šťastný nejste a jednoho dne vám rupnou nervy. Prošla jsem si snahou vybalancovat svůj život a vlastní životní zkušeností jsem dospěla k závěru, že člověk prostě může balancovat jak nejlépe to dokáže a tak je to pro mě fajn. Mimo jiné o tom píšu v tomhle článku "Nakonec nás trumfne sexbomba s kupovaným cukrovím.
 

WORKSHOP MÁM BYZNYS
A CO DÁL

Rozjeli jste byznys, máte super produkt nebo službu ... a co dál, za kolik prodávat, jak si říct o peníze, kde najít zákazníky, prostě jak to nakopnout ještě víc protože produkt je fajn, ale je potřeba to prodat ... 
A kdybyste se chystali na Restart, stáhněte si Restart podnikání.


Workshop Jak se jedná
s investorem

Vstup investora obnáší řadu kroků včetně úvodního „namlouvání“, indikativní nabídky, term sheetu, due diligence, jednání o obchodní struktuře vstupu investora a dojednání podmínek ve smlouvě. Ve fázi „namlouvání“ a jednání je pár momentů, které jsou pro fungování vztahu s investorem klíčové. Je dobré vědět, které to jsou, protože štěstí přeje připraveným. Už jste si stáhli "Rady a tipy jak jednat s investorem?


Stačí napsat jakou akci u vás chystáte, společně najít termín a je to. Těším se na viděnou.