Kde se potkáme


Nejbližší akce

Natočila jsem webinář pro SEDUO
CO SE V MLÁDÍ NAUČÍŠ, V BYZNYSU ZAPOMEŇ

Nevím, co říkali doma vám, ale mě kladli na srdce některý věci, co už dneska fakt nefungujou

A už jsme v roce 2020

16.1. Intrapreneurship/jak podnikat uvnitř firmy
Soukromá akce

1.2. Nakresli si byznysplán
s Klárou Keharovou
Praha, místo doladíme

4.2. Cloud 9 Institute
NLC Program, Program pro klíčové ženy ve firmách

4.3. Work life balance aneb všichni jsme lidi
Soukromá akce

20.3. Workshop Od nápadu k byznysu
Pardubice

15.4. Myslete jako podnikatel
aneb Jak přesvědčit šéfa o svém nápadu

27.3. INICIO
Hodnocení podnikatelských záměrů

24.3.- 24.4. T-Mobile Rozjezdy

23.4.
Konference Ženy v byznysu

14.5. Workshop Příprava byznysplánu
Technologické centrum, Hradec Králové


 

CHYSTÁTE U VÁS AKCI?
A CO TŘEBA ...

Autorské čtení A BESEDA na téma Jak podnikat a nezbláznit se

... to, že jsem napsala knížku, považuji stále za neuvěřitelné a mám z toho radost. Ještě větší radost mám, když mi lidi píší, že se u knížky smějou nahlas, ale že tam našli taky užitečný rady. Autorské čtení je vždycky zábava pro mě, ale kupodivu i pro posluchače. Baví mě povídat si s vámi.


Workshop Rozjezd podnikání
od nápadu k byznysu

Byznysplán vidím jako šest jednoduchých bodů CO, KOMU, PROČ, ZA KOLIK, JAK VYDĚLÁM A KUDY NA TRH. Z workshopu se vrátíte domů s chutí pustit se do toho a akčním plánem rozjezdu vašeho byznysu mimochodem už máte průvodce
rozjezdu podnikání Od nápadu k podnikání?


Work-life balance aneb všichni jsme jenom lidi

Všichni o něm mluví, ale nikdo ho neviděl, protože work-life balance neexistuje. Buď jste normální člověk – žena nebo muž a snažíte se vybalancovat svůj život jak nejlíp dovedete, ale stejně to úplně na 100% nejde, anebo jste robot, případně pan nebo paní perfektní – všechno stíháte, ale ruku na srdce – úplně šťastný nejste a jednoho dne vám rupnou nervy. Prošla jsem si snahou vybalancovat svůj život a vlastní životní zkušeností jsem dospěla k závěru, že člověk prostě může balancovat jak nejlépe to dokáže a tak je to pro mě fajn. Mimo jiné o tom píšu v tomhle článku "Nakonec nás trumfne sexbomba s kupovaným cukrovím.
 

WORKSHOP MÁM BYZNYS
A CO DÁL

Rozjeli jste byznys, máte super produkt nebo službu ... a co dál, za kolik prodávat, jak si říct o peníze, kde najít zákazníky, prostě jak to nakopnout ještě víc protože produkt je fajn, ale je potřeba to prodat ... četli jste článek na blogu?


Workshop Jak se jedná
s investorem

Vstup investora obnáší řadu kroků včetně úvodního „namlouvání“, indikativní nabídky, term sheetu, due diligence, jednání o obchodní struktuře vstupu investora a dojednání podmínek ve smlouvě. Ve fázi „namlouvání“ a jednání je pár momentů, které jsou pro fungování vztahu s investorem klíčové. Je dobré vědět, které to jsou, protože štěstí přeje připraveným. Už jste si stáhli "Rady a tipy jak jednat s investorem?


Mám zájem