9.3. Facebook Live - Kdy je (správný) čas na změnu
Margareta Křížová a Zuzana Hanáková

18.3. Starting a Small Business in a Non-Tech Industry

Equal Pay Day mentoring 2021

CHcete uspořádat workshop, kurz nebo jinou akci u vás? Napište a vymyslíme to společně.

Pro inspiraci se podívejte co o workshopech říkají ti, co už tam byli

a pak se podívejte, jaké workshopy můžeme společně uspořádat - pro inspiraci...

Milá Margareto, ještě jednou Vám chci moc poděkovat za kurz. Byl úžasný, praktický a top byly první akce, které provedeme. Sršela z Vás energie a optimismus. Moc osvěžující! Ať se daří více než dobře!
Jindřiška Mlčková
"Mockrát děkujeme za svižný a interaktivní workshop s Margaretou. Všechny účastnice byly nadšené, sdílely jsme příklady ze současné praxe a dokonce jsme konzultovaly reálné příklady mezi námi a navzájem si radily a podporovaly se svými nápady. Skvělá atmosféra, nadhled, nový optimismus do našich podnikatelských aktivit byly bonusem celé akce😊."
Podnikavé ženy Pardubického kraje
Byl to snad nejlepší workshop, na kterém jsem kdy byla! 🤩 Líbilo se mi to, že názory Margarety byly hodně originální a alternativní. Její motivační a podporující slova vycházela z reálné situace a ne z “úspěšného úspěchu”.
členka PointOne inkubátoru
Margareta byla na každého účastníka a jeho projekt připravená, ochotná podělit se o své bohaté zkušenosti. Jasnou, stručnou a srozumitelnou formou, s příklady z praxe. Žádná zbytečná omáčka. Mile a vtipně. Dala nám konkrétní rady a připomínky, odpověděla na otázky, dala tipy na další inspiraci.
Hana Nováková (Naučmese.cz)

1. od nápadu k vlastnímu podnikání

Byznysplán vidím jako šest jednoduchých bodů CO, KOMU, PROČ, ZA KOLIK, JAK VYDĚLÁM A KUDY NA TRH. Z workshopu se vrátíte domů s chutí pustit se do toho a akčním plánem rozjezdu vašeho byznysu mimochodem už máte průvodce
rozjezdu podnikání Od nápadu k podnikání?

3. Co se v mládí naučíš, v bynysu zapomeň
online webinář, SEDUO

Tak tohle je fakt "KURZ"!! Nejen, že mi toho hodně dal a to jednoduše a srozumitelně, ale taky mi parádně zvednul náladu:-) Děkuji Vám za něj.
Hana Janků

2. MÁM BYZNYS A CO DÁL

Rozjeli jste byznys, máte super produkt nebo službu ... a co dál, za kolik prodávat, jak si říct o peníze, kde najít zákazníky, prostě jak to nakopnout ještě víc protože produkt je fajn, ale je potřeba to prodat ... 
A kdybyste se chystali na Restart, stáhněte si Restart podnikání.

4. Jak se jedná s investorem

Vstup investora obnáší řadu kroků včetně úvodního „namlouvání“, indikativní nabídky, term sheetu, due diligence, jednání o obchodní struktuře vstupu investora a dojednání podmínek ve smlouvě. Ve fázi „namlouvání“ a jednání je pár momentů, které jsou pro fungování vztahu s investorem klíčové. Je dobré vědět, které to jsou, protože štěstí přeje připraveným. Už jste si stáhli "Rady a tipy jak jednat s investorem?