Milá Margareto, ještě jednou Vám chci moc poděkovat za kurz. Byl úžasný, praktický a top byly první akce, které provedeme. Sršela z Vás energie a optimismus. Moc osvěžující! Ať se daří více než dobře!
Jindřiška Míčková
"Mockrát děkujeme za svižný a interaktivní workshop s Margaretou. Všechny účastnice byly nadšené, sdílely jsme příklady ze současné praxe a dokonce jsme konzultovaly reálné příklady mezi námi a navzájem si radily a podporovaly se svými nápady. Skvělá atmosféra, nadhled, nový optimismus do našich podnikatelských aktivit byly bonusem celé akce😊."
Podnikavé ženy Pardubického kraje
Byl to snad nejlepší workshop, na kterém jsem kdy byla! 🤩 Líbilo se mi to, že názory Margarety byly hodně originální a alternativní. Její motivační a podporující slova vycházela z reálné situace a ne z “úspěšného úspěchu”.
členka PointOne inkubátoru
Margareta byla na každého účastníka a jeho projekt připravená, ochotná podělit se o své bohaté zkušenosti. Jasnou, stručnou a srozumitelnou formou, s příklady z praxe. Žádná zbytečná omáčka. Mile a vtipně. Dala nám konkrétní rady a připomínky, odpověděla na otázky, dala tipy na další inspiraci.
Hana Nováková (Naučmese.cz)

Jak se jedná s investorem

Vstup investora obnáší řadu kroků včetně úvodního „namlouvání“, indikativní nabídky, term sheetu, due diligence, jednání o obchodní struktuře vstupu investora a dojednání podmínek ve smlouvě. Ve fázi „namlouvání“ a jednání je pár momentů, které jsou pro fungování vztahu s investorem klíčové. Je dobré vědět, které to jsou, protože štěstí přeje připraveným.

Už jste si stáhli "Rady a tipy
jak jednat s investorem?

od nápadu k vlastnímu podnikání

Byznysplán vidím jako šest jednoduchých bodů CO, KOMU, PROČ, ZA KOLIK, JAK VYDĚLÁM A KUDY NA TRH. Z workshopu se vrátíte domů s chutí pustit se do toho a akčním plánem rozjezdu vašeho byznysu

Projděte si video a e-book
Jak otestovat svůj byznysnápad

MÁM BYZNYS A CO DÁL

Rozjeli jste byznys, máte super produkt nebo službu ... a co dál, nejde za kolik prodávat, jak si říct o peníze, kde najít zákazníky, prostě jak to nakopnout ještě víc protože produkt je fajn, ale je potřeba to prodat ... 
Mohl by se vám hodit
Videoprůvodce podnikáním
 

Jak budovat osobní značku - o osobní značce dneska mluví kde kdo, faktem je, že bez ní to nejde, ale vybudovat ji, nebýt samožerem a přesto být vidět, není zas tak jednoduché. Můžeme si povídat o tom, jak na to, jak být vidět, dělat to s citem a přesto vybudovat osobní značku, kterou mají lidi rádi. Mohla by se vám líbit kapitola zdarma v kurzu, který jsem natočila pro SEDUO. Kapitola se jmenuje "Samochvála smrdí" a kupodivu..., je o budování osobní značky.