OD NÁPADU
K BYZNYSU

OD NÁPADU

K BYZNYSU

Pomáhám lidem rozjet vlastní podnikání. Krok za krokem, jednoduše, bez zbytečných řečí.
A jestli už jste dál nebo se chystáte jednat s investorem, dejte vědět, mám pár rad a tipů.  
Jsem optimista, Vodnář, ráda se směju, ale občas mi taky není do zpěvu. A miluju Prosecco.

pusťte si videokurz 

a konečně to rozjeďte

Mám radost, že jste tady. Nejspíš se chystáte rozjet vlastní podnikání a vydělat nějaké peníze. Nic není nemožné. Nemám zázračný recepty, neslibuju bohatství přes noc nebo do středy příštího týdne. Nabízím selský rozum, vlastní zkušenosti a vlídné nakopnutí. Mrkněte na kapitolu zdarma.

Pošlu vám 

1. link na videokurz
2.handout - neboli tahák, je to vlastně e-book ke stažení
(s úkoly, výpočty ceny produktu a služby, postupy, inspirací pro vaše nápad, strategií rozjezdu, ...)
3. tipy a odkazy na zajímavé lidi, weby, podcasty a tak...

Na konci webináře máte v ruce jednoduchý plán rozjezdu vlastního byznysu. Pokud pro to teda něco uděláte a vstanete z gauče. Uvidíte, nic není nemožné, a navíc na sebe budete pyšný a budete mít radost

A co se ve videokurzu dozvíte a naučíte?

  • Pár otázek, co se hodí si položit, abyste svůj nápad pěkně vytunili a mohli se do toho co nejdřív pustit. 
  • Jak to hodit na papír a napsat si byznys plán. Žádný dlouhý litanie, šest jednoduchých otázek a máte byznysplán v kapse.
  • Jak vzít zákazníka za ruku a pěkně ho provést po vašem webu nebo obchodě tak, aby se mu u vás líbilo (a nakoupil). Nic složitýho.
  • Jak si to jednoduše spočítat, a uvidíte, nejsou to žádné čáry, ani složitosti, ale starej dobrej selskej rozum. 
  • Jak si vybudovat osobní značku a nebýt samožer, nebo jen trochu.
  • Jak chytře na marketing, když nejste uhlobaron a peníze vám nerostou za domem na stromě.
  • A taky praktické tipy na kolegy a lidi, které ráda sleduju, učím se od nich a případně další vychytávky, co se vám budou hodit. 
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Pomáhám lidem rozjet vlastní podnikání. Krok za krokem, jednoduše, bez zbytečných řečí. A jestli už jste dál nebo se chystáte jednat s investorem, dejte vědět, mám pár rad a tipů. Jsem optimista, Vodnář, ráda se směju, ale občas mi taky není do zpěvu. A miluju Prosecco.

CHCI ROZJET 


VLASTNÍ BYZNYS

Byznys vám běží, všechno jede jak má a tak hledáte investora. Možná si říkáte "jak se vlastně jedná s takovým investorem?" Mám pár tipů a rad, jestli vás to zajímá, pošlu vám je, jen dejte vědět, kam? A mrkněte na tenhle článek na mém blogu.


BLOG

nejnovější články

Jak přežít Úřad práce

Jak přežít Úřad práce

Práci obvykle nenajdete přes noc a složenky mrchy nepočkají. Nastala chvíle, kdy Kamila musela jít na pracák neboli na Úřad práce. A tady nastal problém. Kamila je totiž šmrncovní baba. Chodí upravená a na pracák šla, Bože můj?! s manikúrou a červeným lakem. No hrůza. A ještě ke všemu na krku elegantně uvázaný šátek. 

10 tipů, jak se nezruinovat na nákupech

10 tipů, jak se nezruinovat na nákupech

Na konci měsíce si vytiskněte výpis ze svého bankovního účtu, pokud vás na místě neraní mrtvice, vezměte si poučení pro měsíc příští a zkuste zavést do svých nákupních zvyklostí pár pravidel. Vyhněte se z dálky obchodům, kde utrácíte nejvíc peněz (boty, prádlo, trafika, atd.), i kdybyste měli jít domů přes Vršovice nebo Líšeň.

Z deníku "moderátorky"

Z deníku "moderátorky"

Netušila jsem, že oblečení v České televizi vybírá kostýmový výbor. Předsedkyní výboru je kreativní producentka, ta je fakt „vostrá“. Místopředsedou výboru je režisér, ale nenechte se mýlit, i když je místopředseda výboru, má rozhodující hlas. Moderátor má v kostýmovém výboru asi stejnou funkci, jako zapisovatel na schůzi. Musí se zúčastnit, měl by to zapsat, ale hlasovat teda rozhodně nemůže.